Domov Štúdium Služby Mapa Kontakt Facebook Fotoalbum 2% dane Prihlásenie
Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Ing. Stanislav Kuchta, MBA Rozvrh
Riaditeľ
 
 
Ing. Marta Drabová Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
PaedDr. Mária Havrillová Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr. Edita Šebejová Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr. Júlia Amanová Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: III.A
 
 
Mgr. Daniela Belišová Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: IV.C
 
 
Mgr. Ján Benko, PhD. Rozvrh
Učiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedny učiteľ: I.A
 
 
Ing. Dana Cvengroschová Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
 
 
PaedDr. Valentína Černajová Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: IV.D
 
 
Mgr. Michal Čiernik Rozvrh
Učiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedny učiteľ: II.C
 
 
Ing. Iveta Džoganíková Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
 
 
Mgr. Antónia Jadušová, PhD. Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: III.C
 
 
Mgr.art. Peter Jakubík, ArtD. Rozvrh
Učiteľ odborných predmetov
 
 
PaedDr. Jana Kamenická Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
 
 
Ing. Jana Kočárová Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
Triedna učiteľka: III.D
 
 
Ing. Alena Kohútová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Martina Leláková Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
 
 
Mgr. Iveta Ligdayová Vychovávateľka
 
 
JUDr. Mária Marinicová, PhD. Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
 
 
Mgr. Tatiana Miková Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
 
 
Mgr. Rastislav Mravec Rozvrh
Učiteľ odborných predmetov
 
 
Ing. Mária Onderková Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
Triedna učiteľka: IV.B
 
 
Ing. Anna Oršuľáková Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
Triedna učiteľka: I.C
 
 
Mgr. Marta Pastulová Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
 
 
Bc. Janka Pistráková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Linda Pločicová Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
Triedna učiteľka: II.A
 
 
Bc. Mária Poklembová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Natália Prostredná Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
 
 
Mgr. Martin Seliga Učiteľ
 
 
PaedDr. Mgr. Anna Simková Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
 
 
Mgr. Veronika Stoláriková Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: I.B
 
 
Mgr. Jana Šebejová Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
 
 
Ing. arch. Silvia Šillová Učiteľka odborných predmetov
 
 
Ing. Aleš Škultéty Učiteľ odborných predmetov
 
 
Mgr. Ingrid Šoltysová Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: IV.A
 
 
Mgr. Nikol Tomanová Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
Triedna učiteľka: II.B
 
 
Mgr. Ľudmila Vargovčíková Vychovávateľka
 
 
RNDr. Ing. Mária Vavreková Rozvrh
Učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov
 
 
Ing. Miroslav Vrabeľ Rozvrh
Učiteľ odborných predmetov
 
 
Ing. Danka Vrabľová Rozvrh
Učiteľka odborných predmetov
Triedna učiteľka: III.B

© aScAgenda 2019.0.1130 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 21.09.2018