• SOČ

          • SOČ

          •  

            Úspechy našich žiakov v posledných ročníkoch SOČ

             

            40.ročník – 2017/2018

            * celoštátne kolo SOČ - v kategórii Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – žiaci Norbert Engeľ, Dominika Prokopovičová, Anna Valašteková

            * 10.miesto v celoštátnom kole - v kategórii Hotelierstvo, gastronómia a cestovný ruch – žiačky Lucia Nagyová, Frederika Vargová a Dajana Chovancová

            * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – žiaci Norbert Engeľ, Dominika Prokopovičová, Anna Valašteková

            * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Hotelierstvo, gastronómia a cestovný ruch – žiačky Lucia Nagyová, Frederika Vargová a Dajana Chovancová

            * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Životné prostredie, geografia, geológia – žiaci Laura Vasilková, Alexandra Kuzmiaková

            * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Problematika voľného času – žiačky Paula Haboráková, Norbert Engeľ, Alžbeta Uličná

             

            39.ročník – 2016/2017

            * 3.miesto v celoštátnom kole - v kategórii Ekonomika a riadenie – žiačky Nikola Guľašová a Patrícia Adamková

            * 6.miesto v celoštátnom kole a nominovaná na účasť na celoštátni prrohlídku SOČ v Českej republike a reprezentáciu Slovenska na tejto súťaži - v kategórii Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba– žiačka Juliana Laciová

            * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – žiačka Juliana Laciová

            * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii Životné prostredie, geografia, geológia – žiaci Henrieta Haľková, Kamila Sedláková, Kristína Fečkaninová

            * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Ekonomika a riadenie – žiačky Nikola Guľašová, Patrícia Adamková

            * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Životné prostredie, geografia, geológia – žiaci Viktória Pasternáková, Veronika Zelinková, Lucia Libová

             

            38.ročník – 2015/2016

            * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Ekonomika a riadenie – žiačky Erika Knutová a Simona Hovancová

            * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Pedagogika, psychológia, sociológia – žiačky Klaudia Markušová, Kamila Sedláková a Henrieta Haľková

            * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia – žiaci Radka Belišová a Samuel Rešetár

             

            37.ročník – 2014/2015

            * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii Ekonomika a riadenie – žiačky Marta Džurňáková a Simona Suchárová

            * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Ekonomika a riadenie – žiak Michal Stašík,

            * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Problematika voľného času – žiačky Viktória Blašková a Denisa Badovská

            * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Stavebníctvo, geodézia, kartografia – žiaci Michal Fečák, Júlia Magerová a Ivana Fabiánová

            * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Životné prostredie, geografia a geológia – žiačky Zuzana Piskurová, Ivana Krafčíková a Jana Bakaľarová

             

            36.ročník – 2013/2014

            * 1.miesto v celoštátnom kole - kategória Problematika voľného času - žiačky Lenka Raslavská a Soňa Gajecká

            * 3.miesto v celoštátnom kole - v kategórii Hoteliérstvo, gastronómia a cestovný ruch – žiačky Martina Čmilňáková a Andrea Hrabovská

            * 4.miesto v celoštátnom kole - v kategórii Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – žiačky Júlia Magerová, Ivana Fabiánová, Lucia Borcovanová

            * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii História, filozofia, právne vedy – žiak Daniel Čech

            * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii Životné prostredie, geografia a geológia – žiaci Miriam Capová a Beáta Oľšavská

            * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Problematika voľného času – žiačky Lenka Raslavská a Soňa Gajecká

            * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Zdravotníctvo a farmakológia – žiak Michal Valiček

             

            35.ročník – 2012/2013

            * 5.miesto v celoštátnom kole – odbor Problematika voľného času – práca Kamenní strážcovia – žiak Daniel Čech

            * 5.miesto v celoštátnom kole – odbor Hoteliérstvo (HORECA), gastronómia a cestovný ruch – práca Pod hradbami Kamenického hradu – žiačky Silvia Dinisová, Veronika Molčanová

            * 1.miesto v krajskom kole – odbor Problematika voľného času – práca Kamenní strážcovia – žiak Daniel Čech

            * 1.miesto v krajskom kole – odbor Pôdohospodárstvo (Pôdohospodárstvo (poľnohospodárstvo, lesné a vodné hospodárstvo) – práca Škola 3.tisícročia – žiaci Adriana Vaňová a Richard Iľko

            * 1.miesto v krajskom kole – odbor Hoteliérstvo (HORECA), gastronómia a cestovný ruch – práca Po stopách partizánov v Slanských vrchoch – žiačky Martina Čmilňáková, Kamila Balogová

            * 1.miesto v krajskom kole – odbor Pedagogika, psychológia, sociológia – práca Pobyt v zahraničí – žiačka Katarína Sabolová

            * 2.miesto v krajskom kole - odbor Hoteliérstvo (HORECA), gastronómia a cestovný ruch – práca Pod hradbami Kamenického hradu – žiačky Silvia Dinisová, Veronika Molčanová

            * 2.miesto v krajskom kole – odbor Životné prostredie, geografia, geológia – práca Vyšné Ružbachy – žiačky žiačky Lenka Raslavská, Soňa Gajecká

            * 2.miesto v krajskom kole – odbor Ekonomika a riadenie – práca Dress code – nová cesta marketingu – žiačky Andrea Bartkovská, Štefánia Mišková a Lucia Kračinovská

            * 3.miesto v krajskom kole – odbor Stavebníctvo, geodézia a kartografia – práca Študentský azyl – žiaci Daniel Čech, Michaela Desiatniková

            * 3.miesto v krajskom kole – odbor Teória kultúry, umenie, umelecká a odevná tvorba – práca Svadovné zvyky po 1.svetovej vojne v obci Oľšov a obci Fričkovce – žiačky Anežka Hudáková, Lucia Bučková

             

            34.ročník – 2011/2012

            * 2.miesto v krajskom kole – odbor Problematika voľného času – práca Umenie za kulisou spoločnosti – žiak Marek Turčok

            * 2.miesto v krajskom kole – odbor Hotelierstvo a cestovný ruch – práca Mikroregión Minčol – žiačky S.Dinisová, V.Molčanová

            * 3.miesto v krajskom kole – odbor Hotelierstvo a cestovný ruch – práca Za krásami Pienin – žiačky A.Bartkovská, A.Hudáková

            * 3.miesto v krajskom kole – odbor Teória kultúry, umenie, umelecká a odevná tvorba – práca Krása folkóru našich predkov – žiačky Š.Pekár-Hudáková, M.Lichvarčíková

            * 3.miesto v krajskom kole – odbor Pedagogika, psychológia, sociológia – práca Súrodenecká žiarlivosť – žiačka M. Valancová

             

            33.ročník – 2010/2011

            * 2.miesto na celoštátnom kole – odbor Problematika voľného času – práca Využívanie voľného času v školskom internáte – žiačka Š. Pekár-Hudáková

            * 1.miesto na krajskom kole – odbor Problematika voľného času – práca Využívanie voľného času v školskom internáte – žiačka Š. Pekár-Hudáková

            * 1.miesto na krajskom kole – odbor Pedagogika, psychológia, sociológia – práca Špecifické rituály dospievania mladých ľudí v rôznych kultúrach – žiaci M. Valancová, L. Minčáková, V. Valancová

            * 2.miesto na krajskom kole – odbor Hotelierstvo a cestovný ruch – práca Potulky po očarujúcich lokalitách Zamaguria – žiačky M. Vrábľová, Š. Pekár-Hudáková

            * 3.miesto v krajskom kole – odbor Ekonomika a riadenie – práca Zmaturujem a čo ďalej? – žiaci A.Kucková, K.Pigulová

            * 2.miesto na regionálnom kole – odbor Chémia, potravinárstvo – práca Kaviareň zdravia – žiaci B. Peregrinová, J. Botko, P. Mašlej

            * 3.miesto na regionálnom kole – odbor Geovedy – práca Írsko z pohľadu našich sŕdc – žiaci L. Homoláková, M. Halická

             

            32.ročník – 2009/2010

            * 2.miesto v krajskom kole – odbor Ekonomika a riadenie – práca Nie sme iba škola – žiaci A.Kucková, K.Pigulová, P.Mašlej

             

            31.ročník – 2008/2009

            * 1.miesto v krajskom kole – odbor Problematika voľného času – práca Krídla mladosti – M.Wittnerová, Ž.Wittnerová, A.Kundračiková

            * 4.miesto na celoštátnom kole a cena prednostky KŠÚ v Žiline – odbor Problematika voľného času – práca Krídla mladosti – M.Wittnerová, Ž.Wittnerová, A.Kundračiková

            * 2.miesto v krajskom kole – odbor Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – práca Žena – večná inšpirácia umelcov – žiaci V.Kaňuchová, I.Frimmerová, E.Banková

            * 3.miesto v krajskom kole – odbor Ekonomika a riadenie – práca Podnikateľský zámer – Zriadenie predajne a tvorivej dielne na výrobu paličkovanej čipky v rozsahu voľnej živnosti – žiačka L.Janková

            * 3.miesto na obvodnom kole – odbor Geovedy (geografia, geológia, geodézia) – práca Košice a ich pýcha botanická záhrada – žiaci K.Verbovská, A.Lokajová, Ľ.Markovič

            * 3.miesto na obvodnom kole – odbor Pedagogika, psychológia, sociológia – práca Nebezpečenstvo internetových známostí – žiačka D.Semanová

             

            29.ročník – 2006/2007

            * 1.miesto v krajskom kole – odbor Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – práca Speculum Mundi – Zrkadlo sveta – žiaci J.Betková, M.Bolešová, L.Džopková

            * 4.miesto na celoštátnom kole a cena KSU v Nitre – odbor Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – práca Speculum Mundi – Zrkadlo sveta – žiaci J.Betková, M.Bolešová, L.Džopková

    • Kontakty

      • Stredná odborná škola podnikania PREŠOV
      • info@sospodnikania.sk
      • vrablova@sospodnikania.sk
      • vrabel@sospodnikania.sk
      • 051/77 33 413, Mobil: 0903 51 63 34
      • Masarykova 24, 081 79 Prešov
      • 378 802 41
      • 202 170 86 78
  • Fotogaléria

    • Vysoké Tatry – odborná prax žiakov II.B odboru MRCR
    • Prešov číta rád
    • Zelený svet 2020
    • Nemecký jazyk
    • Anglický jazyk
    • Charita
    • Festival architektúry a dizajnu
    • Biela pastelka
    • Šarišský hrad
    • Valentínska kvapka krvi
    • Život študenta po strednej škole
    • Investovanie